ÖVRIGT / Mattor / Dorohkch 3491037
nr 349 1037
Dorohkch
Antik. 198x335, jämnt ställvis hårdare slitage. Kortsidor med skador. Evenly partly heavy wear, ends with damage.
Utrop:
18.000 kr
söndag 27 februari 2005
kl 17:00:00
27 feb
TEMA Orientaliska mattor 1
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 1